تبلیغات
چهارراه تبلیغات - مطالب آذر 1384: مدیریت بازاریابی تبلیغات تبلیغ فروش برند

چهارراه تبلیغات
 

 بازدید از وب سایت جدید امیر بختایی

 

>> منوهای کاربری <<

 

صفحات بعدی این موضوع

1 2 3


= بازگشت به صفحه نخست

= آرشیو كامل مطالب

 

جستجو در مطالب چهارراه تبلیغات

 

 

عضویت در گروه چهارراه تبلیغات

¯ برای عضویت در گروه چهارراه تبلیغات اینجا كلیك كنید.


تالار گفتگوی متخصصین تبلیغات


¯ ورود به تالار گفتگوی متخصصین تبلیغات

 

نظر سنجی ها

¯ چه شكلی از تبلیغات بیشتر توجه شما را به خود جلب كرده است؟


آخرین مطالب

¯نگاهی به استراتژی تبلیغاتی فیلم سینمایی بارکد

¯دانلود رایگان کتاب چگونه تبلیغات موفق بسازیم؟

¯دعوت به همكاری كارشناسان فروش حضوری

¯دوره تابستانی مهندسی فروش و فروشهای حضوری در سازمان مدیریت صنعتی

¯دوره ویدئویی مدیریت فروش و فروشندگی حرفه ای

¯دوره ویدئویی اصول بازاریابی و مدیریت بازار

¯دوره بهاره مهندسی فروش و فروشهای حضوری در سازمان مدیریت صنعتی

¯آگهی استخدامی كارشناس بازاریابی و فروش

¯رقابت تبلیغاتی شركتهای ایرانی در شبكه های ماهواره ای

¯آگهی استخدامی مدیر و كارشناس بازاریابی و فروش

¯نقد فنی كمپین تبلیغاتی دیجی كالا

¯نصب مجدد پنل تبلیغاتی بر بدنه تاكسیها

¯تویوتا بازهم با ارزش‌ترین برند خودرو در جهان شد

¯ مصاحبه امیر بختایی با شفقنا در خصوص بازاریابی مدرن

¯عجیبت ترین روش برای تبلیغ محصول

¯لوگو یا نشان و كاربرد آن

¯كپی رایت جنگ آینده

¯دعوت به همكاری بازاریاب و حسابدار

¯ابزاها و روشهای تحقیقات بازار

¯برگزاری دوره شصت و یكم مهندسی فروش و فروشهای حضوری

¯بومی سازی كمپین های بازاریابی بین المللی

¯پیش بینی آینده صنعت تبلیغات

¯پنج درس از استراتژی تولید محتوای دیجیتال كوكاكولا

¯مشاوران و طراحات خلاق تبلیغات چكار می كنند!

¯چرا ما برند ایرانی مطرح در عرصه جهانی نداریم؟

¯قوانین طلایی مذاكره فروش

¯چگونگی پیدایش صنعت تبلیغات

¯نقد كمپین انصراف از دریافت یارانه

¯دوره بهاره مهندسی فروش و فروشهای حضوری

¯انتشار مجموعه میزگردهای تخصصی بازاریابی ایران


تبلیغات

سازمان مدیریت صنعتی 50 ساله شد

BrandzTech

Rastak

مجتمع آمورزش نیكوكاری رعد


آرشیو ماههای اخیر

شهریور 1395 (1)
مرداد 1395 (1)
شهریور 1394 (1)
تیر 1394 (1)
خرداد 1394 (2)
فروردین 1394 (1)
اسفند 1393 (2)
دی 1393 (1)
آبان 1393 (1)
مهر 1393 (2)
شهریور 1393 (2)
مرداد 1393 (2)
تیر 1393 (4)
خرداد 1393 (4)
اردیبهشت 1393 (3)
فروردین 1393 (2)
اسفند 1392 (2)
بهمن 1392 (1)
دی 1392 (2)
آذر 1392 (3)
آبان 1392 (3)
شهریور 1392 (4)
مرداد 1392 (3)
تیر 1392 (3)
خرداد 1392 (2)
اردیبهشت 1392 (5)
فروردین 1392 (3)
اسفند 1391 (3)
بهمن 1391 (3)
دی 1391 (4)
آذر 1391 (3)
آبان 1391 (4)
مهر 1391 (7)
شهریور 1391 (5)
مرداد 1391 (5)
تیر 1391 (6)
خرداد 1391 (3)
اردیبهشت 1391 (5)
فروردین 1391 (3)
اسفند 1390 (5)

 

اضافه كردن فید چهارراه تبلیغات

دسترسی به فید چهارراه تبلیغات

اضافه كردن فید چهارراه تبلیغات به Google

اضافه كردن فید چهارراه تبلیغات به YAHOO

 نسخه موبایل چهارراه تبلیغات

 

آمار وبلاگ

امروز :
كل مطالب :
بازدید های دیروز :
كل بازدیدها :


 تبلیغات بنری (Banner Advertising) // تبلیغات اینترنتی ,

Banner Advertising

پر استفاده‌ترین شكل تبلیغات اینترنتی، بنرها به شمار می‌آیند. استفاده از ابزار و روش‌های نوین، افزون بر افزایش تأثیر این شكل از تبلیغات، انقلابی در این نوع تبلیغ ایجاد كرده است. تبلیغات بنری نقش بسزایی در افزایش قابلیت‌های تصویری نام‌ها و علائم تجاری دارند. مطابق گزارش تبلیغاتی فورستر، در شرایط یكسان، تبلیغات آنلاین تأثیر زیادی در مشهور شدن نام تجاری شركت‌ها دارند. (تقریباْ حدود ۶۰ درصد)

افرادی كه ابزارهای تبیغاتی سنتی را برای محصولات خود مناسب نمی‌دانند، می‌توانند از تبلیغات بنری برای گسترش  نام شركت خود بیش‌ترین بهره را ببرند. كلید موفقیت افرادی كه فعالیت‌هایشان ارتباط تنگاتنگی با شبكه اینترنت دارد، گنجاندن بنرها در وب سایتهایی است كه به نحوی با موضوع تبلیغ آنها مرتبط هستند. دیدن تبلیغات بنری یك شركت از سوی مشتریان، چه با كلیك بر روی آنها همراه باشد و چه نباشد، در معروف كردن نام شركت با هزینه‌ای اندك، نقشی باور نكردنی دارد.

بطور کلی بنرها به دو شكل ثابت و متحرك طراحی می‌شوند. بنرها بدلیل هزینه كم در طراحی و پست از متداول‌ترین اشكال تبلیغات اینترنتی به شمار می‌آیند.

بنرهای ثابت: بنر ثابت به بنری اطلاق می‌شود كه تبلیغ را بصورت یك تصویر و در اندازه ای ثابت ارائه می‌كند. از آنجاكه بنرها در بسیاری از  سایت‌ها نمایش داده می‌شوند، نرخ رویت بالایی دارند ولی نرخ كلیك در آنها پائین است.

بنرهای انیمیشن‌دار (بنرهای پویا): در حقیقت بنرهای ثابتی هستند كه از فن‌آوری انیمیشن در طراحی و ساخت آنها استفاده شده است. این نوع بنرها بدلیل برخورداری از انیمیشن نسبت به بنرهای ثابت غالباً نرخ كلیك بالاتری دارند. بنرهای ثابت و انیمیشن‌دار هر دو ابزاری‌های مناسبی برای معرفی نام تجاری می‌باشند.

بنرهای تعاملی: شكل دیگری از بنرها، بنرهای تعاملی هستند. در این نوع بنرها كه به تازگی بسیار مشهور شده‌اند، برای كاربران این امكان فراهم است كه ارتباط دو طرفه‌ای را با تبلیغ کنندگان برقرار نمایند. به عنوان مثال گزینه‌‌هایی به منظور ورود اطلاعات برای كاربران در نظر گرفته شده و به تناسب اطلاعاتی كه كاربران وارد می‌كنند، پاسخ‌هایی به آنها داده می‌شود. از بنرهای تعاملی غالباً در خریدها و ثبت نام‌های اینترنتی  و مواردی از این قبیل استفــاده مــی‌شــود. در اغــلب موارد بــنرهای تعاملــی با اسـتفاده از HTML ,Java Script ,Java Applet  ساخته می‌شوند. امروزه بنرها از اشكال، اندازه‌ها و روش‌های ارائه استانداری برخوردار هستند.


>> <<


نوشته شده توسط امیر بختائی در سه شنبه 29 آذر 1384

 لینک این مطلب | نظرها و پیامها ()                                                        عضویت در گروه | عضویت در خبرنامه


 مدلهای تجاری (کسب و کار) در تبلیغات اینترنتی // تبلیغات اینترنتی ,

تعریف مدل کسب و کار (Business model): مدل کسب و کار (یا مدل تجاری) به یك ایده تجاری و  برنامه استراتژیك در مورد نحوه به دست آوردن  پول برای یك كسب و كار اشاره دارد. تبلیغ اینترنتی موثر می‌بایست دارای  مدل تجاری مناسبی باشد كه موجب موفقیت آن كسب و كار شود.

از جمله مدلهای تجاری تبلیغات اینترنتی می‌توان به موارد زیر اشاره كرد:

·   مدل كسب و كار مبتنی بر محتوا: براساس این مدل از كسب و كار، ناشران اینترنتی می‌بایست با ارائه محتوای ارزشمند و مهم برای مخاطبین خود، ترافیك سایت خود را افزایش دهند. تلاش اصلی مدیران سایتها در این مدل می‌بایست، معطوف به فراهم آوردن مطالب جالب، جهت افزایش ترافیك سایت شود.

·   مدل مبتنی بر ارائه خدمات متنوع اینترنتی: در این روش ناشران اینترنتی خدمات متنوعی را برای مخاطبین فراهم می‌آورند، كه از آن جمله می‌توان به فراهم آوردن امكان استفاده از پست الكترونیك (email)، اتاقهای گفتگو (Chat Room) و یا پیغام رسان‌ها (Messenger) اشاره كرد. در این روش میزان موفقیت سایت به كیفیت خدمات ارائه شده بستگی دارد چرا كه تعداد استفاده كنندگان از این خدمات با میزان كسب درآمد تبلیغاتی این شركتها رابطه مستقیم دارد. از سایتهای معروف در این زمینه  می‌توان به AOL اشاره نمود.

·   مدل مبتنی بر فراهم آوردن امكان جستجوی سایتهای مختلف: سایتهای مبتنی بر این مدل با فراهم آوردن امكان جستجو در میان سایتهای گوناگون و طبقه‌بندی آن سایتها بر اساس محتوا، خدماتی را به كسانی كه در جستجوی موضوع یا مطلب خاصی می‌باشند ارائه می‌نمایند. از زمره سایتهای بسیار معروف در این گروه می‌توان "Yahoo" را نام برد.

·   مدل مبتنی بر ارائه خدمات تبلیغاتی: شركتهای این گروه به كسانی كه مایل هستند در اینترنت تبلیغ نمایند، خدماتی را ارائه می‌دهند. این خدمات شامل طراحی تبلیغ و كمك به یافتن مكان مناسب جهت نمایش تبلیغ می‌باشد. بسیاری از این شركتها حتی خدمات ردگیری تبلیغات و نیز اندازه‌گیری‌های مربوط به اثر بخشی آن تبلیغات را نیز انجام می‌دهند. از جمله شركتهای این گروه می‌توان از "Doubleclick" نام برد.

·   مدل مبتنی بر شبكه تبلیغاتی: شركتهای این گروه فضاهای ناشران اینترنتی را در معرض خرید تبلیغ دهندگان قرار می‌دهند و پس از خرید یا اجاره آن فضاها از سوی تبلیغ دهندگان، درصدی را بعنوان حق‌العمل دریافت می نمایند. " Adoutlet " از جمله این شركتها می‌باشد.


>> <<


نوشته شده توسط شادی گلچین‌فر در پنجشنبه 24 آذر 1384

 لینک این مطلب | نظرها و پیامها ()                                                        عضویت در گروه | عضویت در خبرنامه


 مزیتهای تبلیغات اینترنتی // تبلیغات اینترنتی ,

   تبلیغ در اینترنت مزیتهای زیادی نسبت به تبلیغات سنتی دارد، از آن جمله می‌توان موارد زیر را نام برد:

ایجاد ارتباط دوطرفه: تبلیغات اینترنتی یك ارتباط دوطرفه بین تبلیغ كننده و مخاطب ایجاد می‌كند. مخاطبان نه تنها تبلیغات را دریافت می‌كنند بلكه قادرند بازخورد بدهند و سوالات خود را در مورد محصولات با تبلیغ‌كنندگان مطرح كنند.

ایجاد یك پیوند مستقیم به لیست محصولات: تبلیغات اینترنتی با یك پیوند مستقیم، دسترسی به اطلاعات محصولات مرتبط را برای مخاطبان فراهم می‌سازد. این قابلیت غالباً منجر به مبادله محصولات و افزایش تعاملات تجاری می‌شود.

دسترسی جهانی و شبانه‌روزی: تبلیغات اینترنتی دارای دسترسی جهانی است و در تمام روزهای سال و تمام ساعات روز در دسترس می باشد كه این امر موجب افزایش قابلیت مشاهده و گسترش بازار آن می‌شود.

ارسال، نگهداری و به روز رسانی آسان: به دلیل ماهیت دیجیتالی، تبلیغات اینترنتی دارای ویژگی‌های نمایش، نگهداری و به روز رسانی آسان است. كاهش فرایند تهیه و اجرای تبلیغات از جمله نتایج این ویژگی‌ها تلقی می‌شود.

قابلیت بالای اندازه‌گیری و ردگیری: تبلیغات اینترنتی به دلیل ماهیت دیجیتالی، از قابلیت ردگیری و اندازه‌گیری بالایی برخوردار است. از روشهای گوناگونی  برای ردگیری، ارزیابی عملكرد و سنجش اثربخشی تبلیغات اینترنتی استفاده می‌شود.

قابلیت فروش: در این نوع از تبلیغات پس از نمایش آگهی می‌توان بلافاصله فروش را نیز انجام داد.


>> <<


نوشته شده توسط شادی گلچین‌فر در دوشنبه 21 آذر 1384

 لینک این مطلب | نظرها و پیامها ()                                                        عضویت در گروه | عضویت در خبرنامه


 سهم گروههای اصلی مشتریان از تبلیغات // تبلیغات اینترنتی ,

  میزان استقبال از تبلیغ در اینترنت در صنایع مختلف به یك اندازه نبوده است. در این میان محصولات مصرفی بیشترین سهم را به خود اختصاص داده‌اند و كمترین سهم نیز به صنایع بهداشتی و پزشكی تعلق داشته است. در نمودار2 درصد تبلیغات اینترنتی براساس گروه‌های اصلی مشتریان، در سالهای 2003 و 2004 با یكدیگر مقایسه شده‌اند.

   همانگونه که در نمودار دیده می‌شود، در سال 2003 محصولات مصرفی 35٪، صنایع وابسته به کامپیوتر 20٪، مؤسسات مالی 14٪، رسانه‌ها 12٪ و صنایع بهداشتی و پزشکی 5٪ از تبلیغات انترنتی را به خود اختصاص دادند. صنایع دیگر در درصد باقیمانده جای گرفتند. در سال 2004 سهم محصولات مصرفی به 49٪ افزایش یافت، سهم صنایع وابسته به کامپیوتر به 18٪ کاهش یافت، سهم مؤسسات مالی به 17٪ افزایش یافت، سهم رسانه‌ها نیز با 2٪ کاهش به میزان 10٪ رسید و صنایع بهداشتی و پزشکی نیز بدون تغییر همان 5٪ را حفظ نمود. مابقی نیز سهم سایر صنایع بوده است.


>> <<


نوشته شده توسط شادی گلچین‌فر در شنبه 19 آذر 1384

 لینک این مطلب | نظرها و پیامها ()                                                        عضویت در گروه | عضویت در خبرنامه


 شکل‌گیری آگهی‌های تجاری در ایران // تاریخچه تبلیغات ,

   آگهی های تجارتی برای اولین بار در ایران توسط روزنامه اطلاعات در دهه اول سال 1300 هجری شمسی منتشر شد. در این زمان تبلیغات تجاری در كشور چندان شناخته شده نبود. صاحبان فروشگاه‌ها و كالاها در تنها رسانه مطبوعاتی تبلیغاتی آن زمان یعنی روزنامه اطلاعات آگهی‌های ساده خود را چاپ می كردند. گروه های تئاتری و بزم‌های خانوادگی نوعی آگهی دستی به شكل اعلامیه نیز تهیه می‌كردند و در خیابانها به دست مردم می‌دادند و یا روی دیوارها نصب می‌كردند.

   در آگهی‌های روزنامه‌ای به ندرت تصویری دیده می‌شد، در صورت وجود تصاویر بسیار ابتدایی و ساده بودند. گرچه می‌توان این دوره را كه تا سال‌های بعد از جنگ جهانی دوم ادامه داشت روزنه‌ای دانست برای شروع، اما فعالیت‌های تبلیغاتی آن دوره تا تبلیغات بازرگانی به معنای امروزی فاصله بسیاری داشت.

   در آن زمان آگهی‌دهندگان، برای تبلیغ كالای خود نه خط مشی تبلیغاتی از پیش تعیین می‌كردند، نه بودجه تبلیغاتی تنظیم می‌نمودند، نه ایده تبلیغاتی داشت و نه حتی رسانه‌ای را می‌توانست انتخاب کنند.

   در این دوره مؤسسات تبلیغاتی به شکل امروزی وجود نداشتند، رسانه‌ها نیز محدود به روزنامه اطلاعات و یكی دو روزنامه كم اهمیت تر بود و استفاده بسیار كمی از پلاكارد به عمل می‌آمد.

   رادیو تهران در آن دوره یك وسیله صرفاً خبری و ارتباطی بود و به پخش آگهی‌های بازرگانی نمی‌پرداخت. در سینماها اصولاً فعالیت بخش آگهی دیده نمی‌شد. تهیه فیلم‌های تبلیغاتی در ایران عملی نبود و تهیه اسلاید گرچه ممكن بود ولی مدیران و صاحبان سینماها هنوز با این نوع تبلیغ و منبع عملی درآمد آن آشنایی نداشتند. در روزنامه‌های قدیمی گهگاهی نوشته‌ها یا اعلامیه‌هایی برای فروش زمین یا خانه،‌ آگهی‌هایی مربوط به قوانین دولتی و همچنین اطلاعیه درباره ورود نمایندگان بازرگانی به چشم می‌خورد.

منبع: پیام فردا


>> <<


نوشته شده توسط امیر بختائی در پنجشنبه 17 آذر 1384

 لینک این مطلب | نظرها و پیامها ()                                                        عضویت در گروه | عضویت در خبرنامه


 ابعاد تبلیغات اینترنتی // تبلیغات اینترنتی ,

   تبلیغات اینترنتی ابعاد مختلفی را شامل می‌شود، كه در  زیر بطور اجمالی به آنها اشاره شده است.

   مدلهای تجاری: مدل تجاری به یك ایده تجاری و  برنامه استراتژیك در مورد نحوه به دست آوردن  پول برای یك كسب وكار اشاره دارد. تبلیغ اینترنتی موثر می‌بایست دارای  مدل تجاری مناسبی باشد كه موجب موفقیت آن كسب و كار شود.

   اشكال تبلیغاتی: به شكل‌های گوناگونی كه تبلیغ‌دهندگان برای نشان دادن تبلیغ خود در اینترنت از آنها استفاده می‌نمایند، اشاره دارد. مانند بنرها، بنرهای دارای غنای رسانه‌ای، نامه‌های تجاری و تبلیغات مبتنی بر بازی

   فرایندهای مهندسی: فرایندهای مهندسی دقیق و مناسب برای ایجاد یك راه‌حل كارا برای تبلیغات اینترنتی موثر ضروری می‌باشند چرا كه مبنایی را جهت جریان داده‌های كاری و فعالیت برای ناشران، تبلیغ‌دهندگان و همین‌طور شركتهای تبلیغاتی فراهم می‌آورند.

   زیرساختهای سیستم: زیرساختهای سیستمی یكی از بخش‌های ضروری تبلیغات اینترنتی می‌باشند. مانند زیرساختهای شبكه‌ای كه سیستمهای فرعی را به هم ارتباط می‌دهند.

   تكنولوژی: تكنولوژیهای پیشرفته نقش مهمی را در توسعه تبلیغات اینترنتی ایفا می‌كنند. تكنولوژی‌های مورد استفاده در این زمینه شامل تكنولوژی ارائه اینترنتی ( مانند SVG و Flash)، تكنولوژی ارباب رجوع (از قبیل HTML Java و JavaScript)، تكنولوژی واسطه (از قبیل Java و J2E)، و پروتوكل‌های ارتباطی می‌شوند.

   روشها: روشها و تكنیكهای گوناگونی جهت اجرای تبلیغات به شكل موثر به وجود آمده‌اند كه از آن جمله می‌توان روشهای هدفگیری مشتریان، روشهای ارائه و نمایش، روشهای پرداخت، روشهای ردگیری و روشهای ارزیابی عملکرد را نام برد.


>> <<


نوشته شده توسط شادی گلچین‌فر در چهارشنبه 16 آذر 1384

 لینک این مطلب | نظرها و پیامها ()                                                        عضویت در گروه | عضویت در خبرنامه


 پیدایش تبلیغات // تاریخچه تبلیغات ,

   از دوران ماقبل تاریخ نوعی  ارتباط در خصوص آگاهی از وجود و در دسترس بودن اجناس و كالاها وجود داشته است. برخی از تصاویری كه بر روی دیواره غارهای اولیه نقش بسته است مربوط به سازندگان اشیای ابتدایی می‌باشند. بنابراین، تبلیغ مقوله‌ای نیست كه چندان جدید باشد و مربوط به سالهای اخیر گردد بلكه  ریشه در زندگی اجتماعی انسانها داشته است.  با این همه آنچه ما تحت عنوان تبلیغات نو و جدید می‌شناسیم، ریشه در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم  دارد. تبلیغات به شكل امروزی مانند بسیاری از رسوم دیگر وارد تجارت و كسب و كار شد و  رفته رفته توسعه یافت ، چرا كه لزوم آن احساس می‌شد.

   بعد از انقلاب صنعتی ، بدلیل بالا رفتن حجم تولیدات دیگر فروش مقوله راحتی نبود. زیرا اولاً بدلیل تولید انبوه، تمایز در بین محصولات تولیدی از میان رفت و بیشتر محصولات، استاندارد و یك شكل شدند. ثانیاً به علت زیاد شدن فاصله بین تولید كننده و مصرف كننده، اطلاعات محصولات و خدمات مانند گذشته به سهولت در اختیار مصرف كنندگان قرار نمی‌گرفت لذا نیاز به كانال ارتباطی جدیدی احساس شد.

   با اختراع ماشین چاپ و سپس رادیو، تلویزیـون، اینترنت و دیـگر رسانه‌های جمعی، تبلیغات رشد بیشتری یافت. رشد صنعت تبلیغات تا آن حد بوده است كه امروزه بخش مهمی از فعالیتهای سازمانها را در برگرفته و از تبلیغات به عنوان  یكی از عوامل كلیدی موفقیت سازمان‌ها و شركتهای تولیدی و خدماتی نام برده می‌شود.


>> <<


نوشته شده توسط امیر بختائی در چهارشنبه 16 آذر 1384

 لینک این مطلب | نظرها و پیامها ()                                                        عضویت در گروه | عضویت در خبرنامه


صفحات بعدی این موضوع: 1 2 3

 

    استفاده از مطالب وبلاگ چهار راه تبلیغات با ذکر ماخذ و درج لینك آزاد است.
All Rights Reserved 2005-2006 © http://www.advercross.com

 

 

  

كارگاه سلامت سنجی بازاریابی و فروش

 

 

 

 

 

 

 

>> منوهای اصلی <<


= صفحه نخست
= پست الکترونیک
=ارتباط مستقیم با مدیر وبلاگ


نویسندگان

= امیر بختائی (رزومه)

= شادی گلچین‌فر (رزومه)


موضوعات
درباره وبلاگ و نویسندگان(30 مطلب)
تاریخچه تبلیغات(13 مطلب)
ادبیات تبلیغات(46 مطلب)
مشاغل صنعت تبلیغات(4 مطلب)
شرکتهای تبلیغاتی(6 مطلب)
قوانین تبلیغات(25 مطلب)
اخبار دنیای تبلیغات(183 مطلب)
نقد و بررسی آثار و فعالیتهای تبلیغاتی(116 مطلب)
تبلیغات اینترنتی(34 مطلب)
معرفی و دانلود کتاب و مجلات مدیریت بازاریابی و تبلیغات(50 مطلب)
دوره‌های آموزشی بازاریابی و تبلیغات(73 مطلب)
كنفرانس ها و نمایشگاه های تبلیغات و بازاریابی(51 مطلب)
جشنواره های تبلیغات(29 مطلب)
مقالات کلینیک بازاریابی و تبلیغات(28 مطلب)
تصاویر تبلیغاتی برگزیده(19 مطلب)
تیزرهای تبلیغاتی و تلویزیونی(43 مطلب)
مدیریت برند و نام و نشان تجاری(26 مطلب)
تبلیغاتچی های معروف(8 مطلب)
آگهی های استخدامی و فرصتهای شغلی(23 مطلب)
متفرقه(1 مطلب)

 

كتابهای نویسندگان

كتاب "چگونه تبلیغات موفق بسازیم؟"

 

كتاب مدیریت تبلیغات اینترنتی

 

كتاب ابزارهای مدیریتی


مقالات نویسندگان

بازاریابی از طریق پست الکترونیکی (Email Marketing)
  بازاریابی از طریق تلفن همراه (Mobile Marketing)
  [PDF] تبلیغات: ابزاری سازنده یا مخرب؟!
  [PDF] نقش مشاوره مدیریت در مدیریت صنعتی
  [PDF] ده اشتباه بزرگ در تبلیغات اینترنتی
  [PDF] روابط عمومی یا تبلیغات: امروزه كدامیك موثرترند؟
  [PDF] هدف گذاری و تدوین استراتژی تبلیغات
  [PDF] هفت قانون طلایی مذاکرات فروش
  [PDF] چگونه تبلیغات موفق بسازیم؟
  [PDF] چگونه مخاطبان تبلیغ خود را انتخاب كنیم؟
  [PDF] روش های بودجه بندی فعالیتهای تبلیغاتی‌
  [PDF] شناخت فرهنگ سازمانی بر اساس مدل دنیسون
  [PDF] استراتژی های تبلیغاتی برای خدمات
  [PDF] ارائه مدل كسب و كار الكترونیك برای بازار مشاوره مدیریت ایران
  [PDF] سرنخ گمشده تبلیغات
  [PDF] اقتدار ایده‌ها
  [PDF] بررسی بازار مشاوره مدیریت در جهان
  [PDF] اینترنت؛ ابزاری كارآمد در خدمت تبلیغات
  [PDF] تبلیغات اینترنتی در ایران؛ تنگناها و راهكارها
 


 آرشیو مقالات فارسی


سایتهای مفید

سازمان مدیریت صنعتی

جایزه مشاوره مدیریت ایران

انجمن مشاوران مدیریت ایران

شبكه مشاوران مدیریت صنعتی

موسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی

دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت ارشاد

دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها

پذیرش پیام های بازرگانی صدا و سیما

انجمن علمی بازاریابی ایران

انجمن تحقیقات بازاریابی ایران

انجمن روابط عمومی ایران

انجمن متخصصان روابط عمومی

انجمن صنفی شرکتهای تبلیغاتی

انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران

توسعه مهندسی بازار گستران آتی

رنگین کمان تبلیغات

راهکار مدیریت

خانه مدیران

ماركتینگ نیوز

I bazaryabi


 دوستان


بانیك

حامد قدوسی

دكتر احمد روستا

دكتر علی شاه حسینی

دكتر حسین وظیفه دوست

دكتر احمد یحیایی ایله ای

دكتر علی اصغر محكی

دكتر فرزاد حقیقی راد

محمد سالاری

اخبار ارتباطات

بازاریابان

به اندیش

تبلیغازار یابی

كافه بازاریابی

آرش نورآقایی

مجید عرفانیان

دکتر یونس شکرخواه

روز نوشته های پرویز درگی

محمدعلی دوست محمدی

اتاق مدیریت ارتباط با مشتری

وب سایت شخصی امیر بختایی


 

 

 

 
جستجوِی گوگل

 در كل اینترنت
در این سایت